Hotel

Po trudach podróży znajdziecie ukojenie w jednym z komfortowo wyposażonych pokoi hotelowych. Pobyty indywidualne, dla rodzin z dziećmi w pokojach 1, 2, 3os. Duże pokoje z łazienkami, TV LCD, internet WiFi a po spokojnej nocy zapraszamy na wykwintne śniadanko.

Hotel jest doskonale usytuowany w miejscowości Buk, a w pobliżu jest zjazd z autostrady A2. W najbliższej okolicy: strefa gospodarcza Niepruszewo, targi Poznań (MTP), lotnisko Ławica, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp., Stęszew, Opalenica…

MELODIA

Twój drugi dom

a

SMACZNIE

W kuchni jesteśmy pewni siebie. Korzystamy ze sprawdzonych receptur i nie boimy się używać przypraw więc proponowane w Melodii dania mają charakter. Tradycyjne potrawy kuchni polskiej królują w naszym menu ale propozycji dań jest tak dużo, że każdy z gości z pewnością znajdzie coś dla siebie.

a

ZDROWO

Naturalne składniki wysokiej jakości to podstawa dobrej kuchni, dlatego starannie je selekcjonujemy a w naszym ogródku rosną tymianek, jarmuż, melisa... Nowoczesny sprzęt kuchenny daje nam niesamowite możliwości aby gotować nie tylko smacznie ale i zdrowo.

a

ZAWSZE NA CZAS

Jesteśmy godni zaufania! Wszystkie zlecenia niezależnie od wielkości traktujemy bardzo poważnie i zawsze jesteśmy gotowi na czas.