Restauracja

Chcemy, żeby czuli się Państwo dobrze w Melodii, aby serwowane dania były tak skomponowane jak piękne utwory, których nie można zapomnieć. Tak! Gotowanie jest naszą pasją.
Z radością przyjmujemy rezerwacje stolików w naszej restauracji, ale mogą nam Państwo powierzyć także organizację uroczystości takich jak: chrzciny, roczki, przyjęcia komunijne, urodziny, wesela, jubileusze, bale, zabawy… Dwie klimatyzowane sale pozwalają na ich rożne wykorzystanie i ustawienia.

MELODIA

Spotkajmy się!

a

SMACZNIE

W kuchni jesteśmy pewni siebie. Korzystamy ze sprawdzonych receptur i nie boimy się używać przypraw więc proponowane w Melodii dania mają charakter. Tradycyjne potrawy kuchni polskiej królują w naszym menu ale propozycji dań jest tak dużo, że każdy z gości z pewnością znajdzie coś dla siebie.

a

ZDROWO

Naturalne składniki wysokiej jakości to podstawa dobrej kuchni, dlatego starannie je selekcjonujemy a w naszym ogródku rosną tymianek, jarmuż, melisa... Nowoczesny sprzęt kuchenny daje nam niesamowite możliwości aby gotować nie tylko smacznie ale i zdrowo.

a

ZAWSZE NA CZAS

Jesteśmy godni zaufania! Wszystkie zlecenia niezależnie od wielkości traktujemy bardzo poważnie i zawsze jesteśmy gotowi na czas.