Imprezy

Jesteśmy doświadczonym zespołem, z radością przygotowujemy dla Państwa przyjęcia weselne, chrzciny, roczki, uroczystości komunijne, jubileusze a najbardziej cieszy nas fakt, że bardzo często towarzyszymy tym samym osobom w najważniejszych chwilach ich życia. Jesteśmy dumni, że darzą nas Państwo zaufaniem powierzając organizację nie jednej ale wielu przeróżnych uroczystości. Dbałość o jakość i detale sprawia, że każde zlecenie jest wyjątkowe i traktujemy je bardzo indywidualnie. Dwie oddzielne sale dają nam wiele możliwości. Sala balowa pomieści do 130os dając im możliwość swobodnego tańca na parkiecie. Sala kameralna z zadaszonym tarasem to propozycja na imprezy do 40os.

KONTAKT

Karolina tel. 797 404 878

MELODIA

Zgrana drużyna!

a

SMACZNIE

W kuchni jesteśmy pewni siebie. Korzystamy ze sprawdzonych receptur i nie boimy się używać przypraw więc proponowane w Melodii dania mają charakter. Tradycyjne potrawy kuchni polskiej królują w naszym menu ale propozycji dań jest tak dużo, że każdy z gości z pewnością znajdzie coś dla siebie.

a

ZDROWO

Naturalne składniki wysokiej jakości to podstawa dobrej kuchni, dlatego starannie je selekcjonujemy a w naszym ogródku rosną tymianek, jarmuż, melisa... Nowoczesny sprzęt kuchenny daje nam niesamowite możliwości aby gotować nie tylko smacznie ale i zdrowo.

a

ZAWSZE NA CZAS

Jesteśmy godni zaufania! Wszystkie zlecenia niezależnie od wielkości traktujemy bardzo poważnie i zawsze jesteśmy gotowi na czas.